Dlaczego warto wybrać zabawki KiddoWorld?

Po narodzinach, ponad 75% mózgu musi rosnąć. Największy wzrost mózgu następuje w ciągu pierwszych pięciu lat życia. Dlatego właśnie zabawa jest niezbędna do budowania obowiązkowych połączeń neuronowych odpowiedzialnych za pamięć, zdolność uczenia się, regulację emocjonalną i rozwój inteligencji społecznej w nadchodzących latach.

Dzięki naszym zabawkom, twoje dziecko

 • Zacznie rozpoznawać swoje uczucia i emocje,
 • Zacznie wyrażać siebie,
 • Zabawki pomogą dziecku rozwinąć umiejętność koncentracji i uwagi
 • Będą stymulować kreatywność,
 • Będzie mogło bawić się z dala od ekranów...

Co kupić dziecku w prezencie z okazji POWROTU DO SZKOŁY?

Wybierz klasykę lub jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów. Jeśli szukasz pierwszej zabawki od Kiddo world dla swojego dziecka, oto kilka starannie dobranych propozycji, które pozwolą mu zanurzyć się w świecie zabawy i kreatywności:

Edukacyjna Zabawa:

Wspieraj naukę poprzez zabawę, dzięki szerokiemu wyborowi zabawek, które rozwijają umiejętności poznawcze, zdolność rozwiązywania problemów i krytyczne myślenie.

Najwyższa Jakość:

Zabawki i produkty marki KiddoWorld są tworzone z myślą o trwałości, zapewniając dziecku radość na długie lata.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu:

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszym najwyższym priorytetem. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, zapewniając Ci spokój ducha w trakcie zabawy.

Produkty marki Kiddo według kategorii 

Chcesz uzyskać większy wybór? Zacznij od przejrzenia naszych kategorii. Sklasyfikowaliśmy nasze produkty KiddoWorld według grup wiekowych. Dzięki temu, w każdej chwili będziesz w stanie znaleźć zabawkę dostosowaną do wieku, która będzie stanowić wyzwanie dla Twojego dziecka, lecz jednocześnie nie będzie dla niego frustrująca. To jest właśnie to!

Zatem Dlaczego Miałbyś Wybrać Właśnie Nas?
To Banalnie Proste!

 • Idziemy ramię w ramię z pielęgnowaniem prawidłowego wzrostu i rozwoju Twojego dziecka.
 • Każda zabawka dostępna w naszej kolekcji została starannie dobrana z myślą o rozwoju i nauce Twojego dziecka. Tylko to, co najlepsze dla naszych dzieci.
 • Jesteśmy w tym razem! My również jesteśmy grupą ciotek, wujków i rodziców, którzy starają się tworzyć zabawki, którymi sami chcielibyśmy, aby bawiły się nasze dzieci.
 • Nasze zabawki są zatwierdzone przez ekspertów. Zarówno dzieci, jak i eksperci zaakceptowali każdy projekt zabawki, dzięki czemu nasze zabawki są jednocześnie zabawne i kształcące.
 • Szeroki wybór: Oferujemy szeroką gamę produktów dla dzieci, od zabawek edukacyjnych i gier po pluszaki oraz artykuły plastyczne i rzemieślnicze, zapewniając kompleksową obsługę wszystkich potrzeb dziecka.
 • Zapewniamy Szybką i Niezawodną Wysyłkę: Doskonale rozumiemy ekscytację związaną z otrzymaniem nowej zabawki dla swojego dziecka. Dlatego też zapewniamy szybką i niezawodną wysyłkę, dostarczając uśmiechy bezpośrednio pod Twoje drzwi.

NAJDOSKONALSZY WYBÓR NA POWRÓT DO SZKOLNEJ ZABAWY

(Bestsellery)

Roczna Gwarancja Satysfakcj
Szybka Wysyłka na Cały Świat
Proste Procedury Zwrotu
Bezpieczna Realizacja Zakupu
Prosta Płatność

Ponad 100 000 Zadowolonych Klientów

Przedstawiamy Społeczność KiddoWorld:

Jesteśmy grupą pełnych pasji rodziców, ciotek i wujków, zjednoczonych wspólną wiarą w dokonanie prawdziwej zmiany w życiu naszych dzieci. Będąc świadkami nadmiernego czasu spędzanego przed ekranami i nieużywanych zabawek, postanowiliśmy stworzyć najlepsze zabawki, które połączą zabawę z aktywną nauką, poprawiając tym samym rozwój poznawczy i umiejętności życiowe. Dołącz do nas, aby dokonać pozytywnych zmian przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego!